Profili i Dealer

MULTITECH nga Gniezno

MULTITECH


Herr Zenon Sudnik

Piekary 10
62-200 Gniezno

Poloni


numrin e telefonit Trego


Firma zajmuje się remontami maszyn pakujących stosowanych w przemyśle mleczarskim.

Dërgoni kërkesën për MULTITECH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Makinat e përdorura në kategoritë e
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .