Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
MULTITECH nga Gniezno:

Firma zajmuje się remontami maszyn pakujących stosowanych w przemyśle mleczarskim.

Herr Zenon Sudnik
Piekary 10
62-200 Gniezno
Poloni


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Formimi dhe mbështjellja e gjalpit
Formimi dhe mbështjellja e gjalpit Spomasz / Unipak / Trepko XPG 40 (Benhil 8380) - 500 g

This machine is modified to produce 500g bricks of butter. Dimensions of the brick are: 125 x 75 x 58 [mm] (length x width x height). Capac ...

Formimi dhe mbështjellja e gjalpit
Formimi dhe mbështjellja e gjalpit Spomasz / Unipak / Trepko XPG 40 (Benhil 8380) - 250 g

This machine is modified to produce 500g bricks of butter. Dimensions of the brick are: 100 x 75 x 35 [mm] (length x width x height). Capac ...

Dërgoni kërkesën për MULTITECH:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Formimi dhe mbështjellja e gjalpit Spomasz / Unipak / Trepko XPG 40 (Benhil 8380) - 500 g

This machine is modified to produce 500g bricks of butter. Dimensions of the brick are: 125 x 75 x 58 [mm] (length x width x height). Capacity is up to 60 bricks per minute. The ......


Formimi dhe mbështjellja e gjalpit Spomasz / Unipak / Trepko XPG 40 (Benhil 8380) - 250 g

This machine is modified to produce 500g bricks of butter. Dimensions of the brick are: 100 x 75 x 35 [mm] (length x width x height). Capacity is up to 75 bricks per minute. 99rqs......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153