Profili i Dealer

Metso Denmark A/S nga Horsens

Metso Denmark A/S


Herr Henning Nørgaard

Vejlevej 5
8700 Horsens

Danimarkë


numrin e telefonit Trego


Metso Denmark A/S founded in 1857 as Møller Jochumsen (later M&J). Have been supplying the waste industry since medio 1980 with high quality shredder technology for size reduction, material preparation for incineration and/or sorting.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4251084.jpg
Shredder Fine METSO M&J FineShred 3550
më shumë »
4251078.jpg
Pre-shredder METSO M&J K-210-2-HS
më shumë »
4251070.jpg
shredder Mobile METSO M&J 4000M on semitrailer
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Metso Denmark A/S

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4251084.jpg
Shredder Fine METSO M&J FineShred 3550
më shumë »
4251078.jpg
Pre-shredder METSO M&J K-210-2-HS
më shumë »
4251070.jpg
shredder Mobile METSO M&J 4000M on semitrailer
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .