Profili i Dealer

Florjancic tisk d.o.o. nga Maribor

Florjancic tisk d.o.o.


Herr Rok Florjancic

Perhavceva ulica 44
2000 Maribor

Slovenia


numrin e telefonit Trego


Wir sind Druckerei und Händler mit gebrauchten Druckereimaschinen

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4254561.jpg
cilindër Poligraph Victoria 820
më shumë »
4254558.jpg
kompensuar shtypi Heidelberg SM 102-10-P6-S
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Florjancic tisk d.o.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4254561.jpg
cilindër Poligraph Victoria 820
më shumë »
4254558.jpg
kompensuar shtypi Heidelberg SM 102-10-P6-S
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .