Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Florjancic tisk d.o.o. nga Maribor:

Wir sind Druckerei und Händler mit gebrauchten Druckereimaschinen

Herr Rok Florjancic
Perhavceva ulica 44
2000 Maribor
Slovenia


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë palosëse MBO
Makinë palosëse MBO MBO K 800

MBO Folding machine Xtljummr Type: K800.2/6 S-KTL AUT Pallet feeder FP 800 with Vaculift suction head, 6 buckles parallel, Auto plates / ro ...

Dërgoni kërkesën për Florjancic tisk d.o.o.:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë palosëse MBO MBO K 800

MBO Folding machine Xtljummr Type: K800.2/6 S-KTL AUT Pallet feeder FP 800 with Vaculift suction head, 6 buckles parallel, Auto plates / roller setting, 2 knives, Anti-noise hood,......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 331 800 72
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 152
Flag es
+34 (0) 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 153
Flag us
+44 (0) 20 331 800 72