Profili i Dealer

iwabo Innovationsmanagement GmbH nga Wiesbaden

iwabo Innovationsmanagement GmbH


Herr Murat Colak

Barbarossastr. 22
65205 Wiesbaden

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Wir sind ein Beratungsunternehmen im Bereich der Verpackungsmaschinentechnik. Die Schwerpunkte liegen in den Technologien:
- Schlauchbeutelmaschinen
- Kartonierer
- Palettierroboter

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4247404.jpg
Ujku VPC H 180 Wolf Verpackungsmaschinen GmbH
më shumë »
Dërgoni kërkesën për iwabo Innovationsmanagement GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4247404.jpg
Ujku VPC H 180 Wolf Verpackungsmaschinen GmbH
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .