Profili i Dealer

KS-Europe nga Štáhlavy

KS-Europe


Herr Frank Siegel

Komenského 598 15
332 03 Štáhlavy

Republika Çeke


numrin e telefonit Trego


Angaben gemäß § 5 TMG und gemäß § 13a, Gesetz Nr. 513/1991 Handelsgesetzbuch (HGB)

KS-Europe s.r.o.
Komenského 598
CZ-332 03 Šťáhlavy

VERTRETEN DURCH
Peter Ziegler (CEO)
Jana Rankl
Jochen Hoffmann

REGISTEREINTRAG
Eintragung im Handelsregister.
Registergericht: Landgericht in Pilsen
Registernummer: Abteilung C, Einlage 7777

ORG.-ID
63990474

UID
Umsatzsteuer-Identifikationsnummer gemäß §27 a Umsatzsteuergesetz: CZ 63990474
listat aktuale dhe promovime të veçanta
4250399.jpg
Ushqyes i librit 2x për mbështjellësin e tkurrur me petë Sitma
më shumë »
4250397.jpg
Autotrimmer me 3 thikë Rossback 250
më shumë »
4249372.jpg
unwinder Hunkeler UW4 7119
më shumë »
Dërgoni kërkesën për KS-Europe

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Makinat e përdorura në kategoritë e
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .