Profili i Dealer

Pekotek Oy nga Reijola

Pekotek Oy


Herr Petri Rautiainen

Tempontie 9
80330 Reijola

Finlandë


numrin e telefonit Trego


Pekotek OY is a Finnish company specialized in both, manual grit blasting and automatic shot blasting and also painting/drying technologies of metal and other products. We were founded in 1983 and since, have delivered far over 400 working systems to countries throughout Europe.

Customers include such internationally acknowledged companies as ABB, KALMAR CARGOTEC, KONECRANES, SANDVIK, METSO, BLASTMAN ROBOTICS, Finnish National Railways (VR).

Pekotek OY has it´s own designing and manufacturing departments which enable us to offer very flexible and cost-effective solutions.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Pekotek Oy
listat aktuale dhe promovime të veçanta
4242200.jpg
KOMBINUAR DHOMA E ZHARRJES DHE Piktura Pekotek Oy Combi 4x4x7
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Pekotek Oy

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4242200.jpg
KOMBINUAR DHOMA E ZHARRJES DHE Piktura Pekotek Oy Combi 4x4x7
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .