Profili i Dealer

Beladi primary materials co. nga zarqa

Beladi primary materials co.


Herr omar almufleh

wadi aloush 12
13110 zarqa

Jordan


numrin e telefonit Trego


steel and waste managemat

steel business and waste management facility

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4238411.jpg
Makinë plotësisht automatike e balerinës plan makina super 150
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Beladi primary materials co.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4238411.jpg
Makinë plotësisht automatike e balerinës plan makina super 150
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .