Profili i Dealer

Van der Auwermeulen bvba nga Wevelgem

Van der Auwermeulen bvba


Herr Alex van der auwermeulen

Vlamingstraat 4
8560 Wevelgem

Belgjikë


numrin e telefonit Trego


Wij zijn gespecialiseerd in horizontale en vertikale silos. Transportbanden, vulsystemen, big-bags silos, mobiele betoncentrales en grondrecyclage.

Dërgoni kërkesën për Van der Auwermeulen bvba

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .