Profili i Dealer

BONIDEX LTD nga Rogosh

BONIDEX LTD


Herr Bozhidar Andonov

Promishlena zona, Obekt 18
4140 Rogosh

Bulgari


numrin e telefonit Trego


BONIDEX LTD
4140 ROGOSH
BULGARIA
VAT NO: BG825009335

LKB 21 is a company trader that sells various machines for food and beverage industry.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4237008.jpg
Kartoni makine vulosës
më shumë »
4274714.jpg
Makinë gjysëm automatike për shishe
më shumë »
4236957.jpg
Shishe / Makinë mbushëse për pije, vaj
më shumë »
Dërgoni kërkesën për BONIDEX LTD

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4237008.jpg
Kartoni makine vulosës
më shumë »
4274714.jpg
Makinë gjysëm automatike për shishe
më shumë »
4236957.jpg
Shishe / Makinë mbushëse për pije, vaj
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .