Profili i Dealer

IBERIMEX-Werkzeugmaschinen GmbH nga Erkrath

IBERIMEX-Werkzeugmaschinen GmbH


Herr Matthias Menges

Heinrich-Hertz-Straße 7
40699 Erkrath

Gjermani


numrin e telefonit Trego


BERIMEX Werkzeugmaschinen GmbH
Heinrich-Hertz-Straße 7 · D-40699 Erkrath

Telefon: +49(0)211 / 92071-0
Telefax: +49(0)211 / 92071-50

Geschäftsführer:
Herr Udo Pollmer
Ust-ID-Nr./N.I.F.: DE811595443
St.-Nr.: 147/5837/0180
Amtsgericht Wuppertal
Handelsregister B 13351

IBERIMEX Werkzeugmaschinen GmbH
Ihr Partner für Zerspanung

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4233414.jpg
Bed Lloji frezë Zayer 30 KFU 5000
më shumë »
Dërgoni kërkesën për IBERIMEX-Werkzeugmaschinen GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4233414.jpg
Bed Lloji frezë Zayer 30 KFU 5000
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .