Profili i Dealer

Alliance Print nga Sofia

Alliance Print


Frau Yanitsa Dimitrova

Ilia Beshkov A 3
1592 Sofia

Bulgari


numrin e telefonit Trego


Direct seller. All machines are based in Sofia (Bulgaria) and can be inspected. We can also send videos.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4232870.jpg
Makinë palosëse Herzog + Heymann (Farma) Herzog+Heymann
më shumë »
4232864.jpg
Makinë me palosje Escomat
më shumë »
4232861.jpg
Saddle rrobaqepës Brehmer Mc Cain
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Alliance Print

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4232870.jpg
Makinë palosëse Herzog + Heymann (Farma) Herzog+Heymann
më shumë »
4232864.jpg
Makinë me palosje Escomat
më shumë »
4232861.jpg
Saddle rrobaqepës Brehmer Mc Cain
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .