Profili i Dealer

ANZHELA SOBOLEVSKA EKSPORT MASZYN nga PRZEMYSL

ANZHELA SOBOLEVSKA EKSPORT MASZYN


Herr Vlad Lishchynsky

MOSTOWA 2
37700 PRZEMYSL

Poloni


numrin e telefonit Trego


USED Tetra Pak FILLING LINES, UHT PROCESSING

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4238329.jpg
Tetra Pak LINE TBA / 21-1000 SQUARE TETRA PAK ASEPTIC
më shumë »
4287292.jpg
TETRA PAK 1000 LIDHJE PRISMA E PLOTE TETRA PAK TPA21
më shumë »
4287287.jpg
TETRA PAK 1000 LIDHJE PRISMA E PLOTE TETRA PAK TPA 21
më shumë »
Dërgoni kërkesën për ANZHELA SOBOLEVSKA EKSPORT MASZYN

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Makinat e përdorura në kategoritë e
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .