Profili i Dealer

Holzbau Unterrainer GmbH nga Ainet

Holzbau Unterrainer GmbH


Herr Leonhard Unterrainer

Schlaitenerstraße 2
9951 Ainet

Austri


numrin e telefonit Trego


wir sind ein Osttiroler Handwerksbetrieb und beschäftigen uns überwiegend mit der Errichtung von Einfamilienhäusern, Aufstockungen und Zubauten mit Brettsperrholzplatten aus unserer eigenen Produktion.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4233509.jpg
MAFELL ZSX Binjak-ec MAFELL ZSX Twinn-ec
më shumë »
4278789.jpg
Stërvitje thelbësore Duss
më shumë »
4278786.jpg
Kompresor Kaeser + tharëse frigoriferike Kaeser
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Holzbau Unterrainer GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .