Profili i Dealer

Tortorella & Partners nga Valbonne Sophia Antipolis

Tortorella & Partners


Herr Fernando Villa

rue Albert Caquot Nova2 291
06560 Valbonne Sophia Antipolis

Francë


numrin e telefonit Trego


TORTORELLA & PARTNERS
SASU AU CAPITAL VARIABLE
TVA FR32849350954
291, RUE ALBERT CAQUOT
06560 VALBONNE - FRANCE
tel: +39.0489379104

We are a technical consulting company and we are official distributor of PRESSES.
We are located in France but we have offices and representatives all over the world.
Do not hesitate to contact us for any inquiery.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4249411.jpg
SIDA E DYT, ADJ AUTOMATIKE. KUQ, RI OMET 300 T
më shumë »
4249410.jpg
C-FRAME, GEARED FIXED, NEW OMET 105 T
më shumë »
4237315.jpg
C-FRAME, SHTYPI MEKANIK SHTYPI IMV 100T
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Tortorella & Partners

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Makinat e përdorura në kategoritë e
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .