Profili i Dealer

Essel Deutschland GmbH & Co KG nga Dresden

Essel Deutschland GmbH & Co KG


Herr Holger Pönitz

Manfred von Ardenne Ring 10
01099 Dresden

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Die ESSEL Deutschland GmbH & Co. KG gehört zur weltweit agierenden ESSEL PROPACK Gruppe
ESSEL PROPACK ist Weltmarktführer für Laminattuben und mit Standorten in Indien, China, Philippinen, Indonesien, USA, Mexiko, Kolumbien, Ägypten, Großbritannien
Am Standort in Dresden werden an modernen Produktionslinien PE Laminat bedruckt und in den unterschiedlichsten Formaten zur Tube gefertigt.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4273279.jpg
Pajisja e trajtimit për printin me format të madh Esko Easyload C
më shumë »
4238351.jpg
rewinder Leomat Leomat F 400
më shumë »
4237129.jpg
Rrotullimi i shkronjave Taiyo Japan Taiyo TLC 250 6C-3F
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Essel Deutschland GmbH & Co KG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4273279.jpg
Pajisja e trajtimit për printin me format të madh Esko Easyload C
më shumë »
4238351.jpg
rewinder Leomat Leomat F 400
më shumë »
4237129.jpg
Rrotullimi i shkronjave Taiyo Japan Taiyo TLC 250 6C-3F
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .