Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Plastima Used Machinery nga Breda:

Plastima Used Machinery (PUM) is a subsidiary from Plastima Breda bv ( since 1954).
PUM's focus is on all types of used or new machinery for the plastics processing market.

Scope of activities:
Buying / Revising / Selling

Herr Peter van Heusden
Minervum 7436
4817 ZG Breda
Holandë


informacione të mëtejshme ligjore

1. Plastima Breda bv, mr. R. van den Bosch
2. KVK nummer: 20050898
3. BTW nummer: NL0078.29.255B01

Ky tregtari është verifikuar me sukses dhe ai u dha vulën besimit Machineseeker:

Çfarë është vula?

Vula Besimi Machineseeker jep blerësit aftësinë për të zbuluar nëse ata kanë për të bërë atë me një shitës besuar në një shikim

Çfarë do të thotë kjo për blerësit?

Blerësit mund të kufizojnë rrethin e partnerëve të mundshëm të biznesit, pa kontrolle të gjera dhe kompanitë që e bëjnë favor dyqane të ndershme dhe të mira me probabilitet të lartë.

Natyrisht, mosmarrëveshjet ende mund të lindin gjatë procesit të blerjes. Maschinensucher resp. Machineseeker Group GmbH nuk është përgjegjës për shkeljet ligjore të blerësit resp. shitësi aktiv në Maschinesucher resp. Machineseeker.

Më shumë informacion në lidhje me vulë

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
i derdhur injeksion
i derdhur injeksion BATTENFELD BA 250/050 CDC

Beautiful Battenfeld machine, always functioned as a clean room machine. Basic information: Clamping force: 250 kN Working hours: 29.658 ho ...

dy helika extruder
dy helika extruder Leistritz ZSE 67 GL direct extruder

Revised Leistritz ZSE 67 extruder in good condition! Iohiulix The purchase of the Leistritz extruder includes: + Maag gear pump type EX 56- ...

Goditje e Filmit Linja
Goditje e Filmit Linja Dr Collin 5-layer blow film line

5 x Dr Collin extruder 2 x 25mm, 2 x 20mm, 1 x 30mm Hdqtjvd ...

Dërgoni kërkesën për Plastima Used Machinery:
më shumë listings & makineri në ofertë:
i derdhur injeksion BATTENFELD BA 250/050 CDC

Beautiful Battenfeld machine, always functioned as a clean room machine. Basic information: Clamping force: 250 kN Working hours: 29.658 hour Control panel: UNILOG B4 Technical i......


dy helika extruder Leistritz ZSE 67 GL direct extruder

Revised Leistritz ZSE 67 extruder in good condition! Iohiulix The purchase of the Leistritz extruder includes: + Maag gear pump type EX 56-5 GP EXTREX (2014) + Resotec panel and e......


Goditje e Filmit Linja Dr Collin 5-layer blow film line

5 x Dr Collin extruder 2 x 25mm, 2 x 20mm, 1 x 30mm Hdqtjvd......


i derdhur injeksion DR. BOY BOY 30M

Good maintained BOY machine. Basic information: Clamping force: 300 kN Working hours: 40.600 hour Control panel: Procan M Technical information: Screw diameter: 24 mm Bidgpedwkz ......


DRYER MATERIALE PIOVAN DSN 506 HE

Material dryer from Piovan in very good condition. This dryer has been used as test equipment for a technical high school in Belgium. S7audh ~ All our machines are "Production rea......


granulator i pjesës masive Wanner Technik Dynamic 25.25

Very good inline granulator from Wanner. This version is still being made by Wanner. Technical information: Cutting champer opening: 250 x 250 mm² Rotor diameter: 195 mm Rotor kn......


Formim mikro injeksion BATTENFELD Microsystem 50

Beautiful Battenfeld Microsystem (piston) injection mould machine,. Basic information: Clamping force: 50 kN Working hours: X hour Control panel: UNILOG B4 Technical information:......


extruder Collin Lab & Pilot Solutions E 45 E

Very neat Collin E 45 E extruder from 1998. Hours: 67.000 Vlzskyg Drive: 35kW L/D: 25 Throughput: +- 50 kg/h LDPE Automatic height adjustment Fully documented The machine is on d......


Makinë derdhur injeksion BOY DR. BOY XS

Beautiful BOY XS Injection moulding machine with extraordinary low working hours. This machine was solely used for validation and prototype purposes. The universal injectionunit i......


Shredder i tubave të rënda Pallmann PSR 12-8

Pipe granulator with double pre loading system for pipes up to 10mtrs long Max diam.630mm Bjjhucxw03......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 331 800 72
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 152
Flag es
+34 (0) 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 153
Flag us
+44 (0) 20 331 800 72