Profili i Dealer

Plastima Breda bv nga Breda

Plastima Breda bv


Herr Peter van Heusden

Minervum 7436
4817 ZG Breda

Holandë


numrin e telefonit Trego


Verkoop van Kunststofverwerkende machines, nieuw en gebruikt

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4265768.jpg
nxjerrje linjë Dr Collin
më shumë »
4265763.jpg
nxjerrje linjë Dr Collin 5 laags Blaasfolielijn
më shumë »
4229015.jpg
extruder Leistritz ZSE 67 GL direct extruder
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Plastima Breda bv

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .