Profili i Dealer

TBI Tools nga Raciborz

TBI Tools


Herr Ireneusz Cela

Bosacka 52
47400 Raciborz

Poloni


numrin e telefonit Trego


Handel maszynami używanymi CNC, narzędzia do obróbki skrawaniem.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4238509.jpg
qendër horizontal përpunimit Tbi Technology SH 500
më shumë »
4238127.jpg
Vertical Machining Center TBI Technology TBI VC 1270 HH
më shumë »
4238121.jpg
Qendra Machining vertikale TBI Technology TBI VC 1060 HH New Line
më shumë »
Dërgoni kërkesën për TBI Tools

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .