Profili i Dealer

YILMAZMAKINA nga Gebze/Kocaeli

YILMAZMAKINA


Herr MURAT KILIC

Sultan Orhan Mah. Hasköy San. Sit. Blok No:3-4, 12B
41400 Gebze/Kocaeli

Turqi


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


unsere firma ist eine 30 jährige firma in der Türkei . Wir arbeiten mit grossen firmen deşsen namen Sie auch kennen .Die namen würden wir Ihnen beim schriftwecksel geben..
Wir sind Profies im Bereich Waschmittelverpackung UND Lebensmittelverpackung

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4150108.jpg
Mbledhës qese Yilmaz Makina Imalat SGET 160
më shumë »
4149139.jpg
Sistemi i dozimit dhe mbushjes T1-6 2019 YILMAZ MAKINA 2019 T1-6
më shumë »
4149135.jpg
makinë paketimi YILMAZ MAKINA IMALAT DPC 500
më shumë »
Dërgoni kërkesën për YILMAZMAKINA

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4150108.jpg
Mbledhës qese Yilmaz Makina Imalat SGET 160
më shumë »
4149139.jpg
Sistemi i dozimit dhe mbushjes T1-6 2019 YILMAZ MAKINA 2019 T1-6
më shumë »
4149135.jpg
makinë paketimi YILMAZ MAKINA IMALAT DPC 500
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .