Profili i Dealer

METREM BECLEAN SRL nga Beclean

METREM BECLEAN SRL


Frau NICOLETA OLTEANU

STR. GHEORGHE DOJA 47
123456 Beclean

Rumani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


METREM BECLEAN SRL is a welded panels/ welded mesh/ barbed wire and other steel products producer.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4148808.jpg
makinë me gjemba teli Wafios STM3
më shumë »
Dërgoni kërkesën për METREM BECLEAN SRL

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4148808.jpg
makinë me gjemba teli Wafios STM3
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .