Profili i Dealer

OOO StankoForward nga 390044

OOO StankoForward


Herr Andrey Yevsyukov

20, Moskovskoye shosse 312/2
390044 390044

Rusi


numrin e telefonit Trego


OOO StankoForward
legal address 20, Moskovskoye shosse, 312/2, 390044 Ryazan Russia
authorised representative Andrey Yevsyukov, general director
commercial register (ОГРН) No. 1166234059870
VAT ID (ИНН) 6229080871

machine-tools OEM and exporter

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4149732.jpg
torno e re CNC, detyrë ekstra e rëndë TC TC1625F3
më shumë »
4149724.jpg
torno manuale për detyra të rënda Ryazan 16K40-1.5
më shumë »
4149723.jpg
torno manuale për detyra të rënda Ryazan 1M63H-2
më shumë »
Dërgoni kërkesën për OOO StankoForward

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4149732.jpg
torno e re CNC, detyrë ekstra e rëndë TC TC1625F3
më shumë »
4149724.jpg
torno manuale për detyra të rënda Ryazan 16K40-1.5
më shumë »
4149723.jpg
torno manuale për detyra të rënda Ryazan 1M63H-2
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .