Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Nypa Flexo Ltd nga Nyíregyháza:

Our company product printing plates for corrugated boxes and flexible packagings too and we are printing food packagings. We have all the machines what necessary for producting: printing plates making machines (lighting machines, wash out machine, dryer), mounting, printing machines, cutting machines, sleew making machines.

Frau Fruzsina Miklosy
Csemete street 5
4405 Nyíregyháza
Hungari


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Vula me etiketë me shpejtësi të lartë Shrinkable
Vula me etiketë me shpejtësi të lartë Shrinkable 300

High Speed Shrinkable sleeve label sealing machine is specially used in folding film material (such as PET, PVC. etc) into reel-shaped packi ...

Dërgoni kërkesën për Nypa Flexo Ltd:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Vula me etiketë me shpejtësi të lartë Shrinkable 300

High Speed Shrinkable sleeve label sealing machine is specially used in folding film material (such as PET, PVC. etc) into reel-shaped packing material. Width of Unwinding 600mm Di......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153