Profili i Dealer

Nypa Flexo Ltd nga Nyíregyháza

Nypa Flexo Ltd


Frau Fruzsina Miklosy

Csemete street 5
4405 Nyíregyháza

Hungari


numrin e telefonit Trego


Our company product printing plates for corrugated boxes and flexible packagings too and we are printing food packagings. We have all the machines what necessary for producting: printing plates making machines (lighting machines, wash out machine, dryer), mounting, printing machines, cutting machines, sleew making machines.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4148702.jpg
Makinë mbështjellëse Flexo Plate Biefebbi Matricola N
më shumë »
4148698.jpg
Makinë mbështjellëse Flexo Plate Biefebbi Mirage 336
më shumë »
4148691.jpg
Makinë montimi Flexo Plate Biefebbi Mirage 318
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Nypa Flexo Ltd

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4148702.jpg
Makinë mbështjellëse Flexo Plate Biefebbi Matricola N
më shumë »
4148698.jpg
Makinë mbështjellëse Flexo Plate Biefebbi Mirage 336
më shumë »
4148691.jpg
Makinë montimi Flexo Plate Biefebbi Mirage 318
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .