Profili i Dealer

Mundie Tec, Lda. nga Guarda Nova

Mundie Tec, Lda.


Herr Carlos Rosa

Rua dos Guardas Florestais 72D
2430-086 Guarda Nova

Portugali


numrin e telefonit Trego


Somos uma empresa de manutenção industrial e venda de máquinas

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4291508.jpg
Saw Machine FRIGGI AST 600X400 SEM
më shumë »
4285549.jpg
frezë Solaruce TR-25
më shumë »
4237195.jpg
frezë FIL FS200
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Mundie Tec, Lda.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .