Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Cras nga Waregem:

Herr Hans Viaene
Industrielaan 5
8790 Waregem
Belgjikë


informacione të mëtejshme ligjore

Cras NV, Industrielaan 5, B- 8790 Waregem. Hans Viaene

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Nëpërmjet Linjës automatike të shtypjes së Feed
Nëpërmjet Linjës automatike të shtypjes së Feed Stove - Ossama - Sormec

Through Feed Automatic Pressing Line. For doors and panels max. dimensions 1320 mm width x, 3050 mm lenght. Thickness max. 60 mm. Ekdukqh ...

Dërgoni kërkesën për Cras:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Nëpërmjet Linjës automatike të shtypjes së Feed Stove - Ossama - Sormec

Through Feed Automatic Pressing Line. For doors and panels max. dimensions 1320 mm width x, 3050 mm lenght. Thickness max. 60 mm. Ekdukqh......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 331 800 72
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 152
Flag es
+34 (0) 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 153
Flag us
+44 (0) 20 331 800 72