Profili i Dealer

Residum Solutions slu nga Cornellà de Llobregat

Residum Solutions slu


Herr alvar bazan

Tirso de Molina 36
08940 Cornellà de Llobregat

Spanjë


numrin e telefonit Trego


Residum Solutions slu es una empresa de tratamiento de residuos que dispone de 3 lineas de negocio diferenciadas. Compra venta de maquinaria para el reciclaje, consultoría industrial en plantas de tratamiento de residuos y biofiltración inorgánica de VOC y gases contaminantes.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4144490.jpg
polic ndikim HAZESSA HAZEMAG ESPAÑOLA S.L APSE 1313
më shumë »
4144495.jpg
MAKINA E VRESIMIT MOGENSEN SEL 1036
më shumë »
4144493.jpg
shirit transportieri MASIAS RECYCLING UP
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Residum Solutions slu

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4144490.jpg
polic ndikim HAZESSA HAZEMAG ESPAÑOLA S.L APSE 1313
më shumë »
4144495.jpg
MAKINA E VRESIMIT MOGENSEN SEL 1036
më shumë »
4144493.jpg
shirit transportieri MASIAS RECYCLING UP
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .