Profili i Dealer

Ing. Walter-H. Ackrutat nga Neumünster

Ing. Walter-H. Ackrutat


Herr Stefan Wegerich

Oderstr. 54-56
24539 Neumünster

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Ing. Walter-H. Ackrutat Inhaber Karsten Enghusen e.K.
Gadelander Straße 133
24539 Neumünster

Telefon: 04321 - 99 97 - 0
Telefax: 04321 - 99 97 - 17


Inhaber: Karsten Enghusen e.K.

Amtsgericht Kiel
HRA 1051 NM
USt-IdNr.: DE814476550
Steuernummer: 2406701881

Technischer Handel seit 1945

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4286932.jpg
Pompë centrifugale Pompë CRN 32-6 Grundfos CRN 32-6 A-F-G-E-HQQE MOT MG 160MB2-42 E
më shumë »
4242270.jpg
Frëngji e diskut të mjeteve Sauter Sauter 0.5.460.425
më shumë »
4242143.jpg
Makinë bluarëse e valvulave Hauerwas HVS 4 Hauerwas HVS 4
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Ing. Walter-H. Ackrutat

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4286932.jpg
Pompë centrifugale Pompë CRN 32-6 Grundfos CRN 32-6 A-F-G-E-HQQE MOT MG 160MB2-42 E
më shumë »
4242270.jpg
Frëngji e diskut të mjeteve Sauter Sauter 0.5.460.425
më shumë »
4242143.jpg
Makinë bluarëse e valvulave Hauerwas HVS 4 Hauerwas HVS 4
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .