Profili i Dealer

Sungchang Enterprise Company Limited nga Busan

Sungchang Enterprise Company Limited


Herr Youngbin In

627, Dadae-ro
49526 Busan

Korea e jugut


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Sungchang was founded in 1916 in Korea, focused on lumber sale and mill operation Sungchang was a pioneer in the Korean lumber industry. It's been 103 years since we have run our business.
We manufacture plywood, particle board and reclycled chip.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4144135.jpg
jap një lustër peeler Raute Veneer Peeling Line 800*2700
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Sungchang Enterprise Company Limited

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4144135.jpg
jap një lustër peeler Raute Veneer Peeling Line 800*2700
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .