Profili i Dealer

MAKITON Machine and Glass Industry nga / KAYSERI

MAKITON Machine and Glass Industry


Herr Mehmet Sanliturk

13. Cad. No: 27
38165 / KAYSERI

Turqi


numrin e telefonit Trego


Turkey’s leading company specialized in heat treatment of glass and the first and only glass tempering manufacturer, supplying glass processing machinery to large industrial manufacturers since 2013.

Shko tek ofertat më të lartë › 

MAKITON Machine and Glass Industry
listat aktuale dhe promovime të veçanta
4147203.jpg
xhami i makinës me prerje të linjës së drejtë 0-45C Enkong ZM9-45
më shumë »
4147191.jpg
Glass kalitje furre makiTON Stemper-e-1536
më shumë »
Dërgoni kërkesën për MAKITON Machine and Glass Industry

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4147203.jpg
xhami i makinës me prerje të linjës së drejtë 0-45C Enkong ZM9-45
më shumë »
4147191.jpg
Glass kalitje furre makiTON Stemper-e-1536
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .