Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
MAKITON Machine and Glass Industry nga / KAYSERI:

makiTON's Turkey’s leading manufacturing company specialized in heat treatment of glass, supplying new and used glass processing machinery to large industrial manufacturers since 2013.

Herr Mehmet Sanliturk
Mimar Sinan OSB 13. Cad. No: 27
38165 / KAYSERI
Turqi


Ky tregtari është verifikuar me sukses dhe ai u dha vulën besimit Machineseeker:

Çfarë është vula?

Vula Besimi Machineseeker jep blerësit aftësinë për të zbuluar nëse ata kanë për të bërë atë me një shitës besuar në një shikim

Çfarë do të thotë kjo për blerësit?

Blerësit mund të kufizojnë rrethin e partnerëve të mundshëm të biznesit, pa kontrolle të gjera dhe kompanitë që e bëjnë favor dyqane të ndershme dhe të mira me probabilitet të lartë.

Natyrisht, mosmarrëveshjet ende mund të lindin gjatë procesit të blerjes. Maschinensucher resp. Machineseeker Group GmbH nuk është përgjegjës për shkeljet ligjore të blerësit resp. shitësi aktiv në Maschinesucher resp. Machineseeker.

Më shumë informacion në lidhje me vulë

video
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Glass kalitje furre
Glass kalitje furre makiTON STEMP-ED-1536

- processing glass sheets up to 150x360cm (other options available such as 100x250, 125x300, 150x420, 200x500) - suitable for coated, colore ...

xhami i makinës me prerje të linjës së drejtë 0-45C
xhami i makinës me prerje të linjës së drejtë 0-45C Enkong ZM9-45

It's only used for a few days. The machine is currently in our warehouse and can be delivered in 30 days at the earliest. - ZM9 is suitabl ...

Glass kalitje furre
Glass kalitje furre makiTON STEMP-ED-1530

- processing glass sheets up to 150x300cm (other options available such as 100x250, 150x360, 150x420, 200x500) - suitable for coated, colore ...

Dërgoni kërkesën për MAKITON Machine and Glass Industry:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Glass kalitje furre makiTON STEMP-ED-1536

- processing glass sheets up to 150x360cm (other options available such as 100x250, 125x300, 150x420, 200x500) - suitable for coated, colored, and standard glass sheets of 4-19mm t......


xhami i makinës me prerje të linjës së drejtë 0-45C Enkong ZM9-45

It's only used for a few days. The machine is currently in our warehouse and can be delivered in 30 days at the earliest. - ZM9 is suitable for processing straight-line edge - Ro......


Glass kalitje furre makiTON STEMP-ED-1530

- processing glass sheets up to 150x300cm (other options available such as 100x250, 150x360, 150x420, 200x500) - suitable for coated, colored, and standard glass sheets of 4-19mm t......


makine shpimi vertikale xhami makiTON SDEL-25

-can make up to 40 pre-set holes at once Nw23x -save up to 20 different recipes without re-entering each time -ideal for building facade and glass doors and showers -10" touchscree......


makine petëzimi eva Sager SG-3000-1DD

Important Note: The product displayed herein are in like-new condition. But we manufacture the same machine year-round. The new ones are available from 16000EUR and can be delivere......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153