Profili i Dealer

Multi Service srl nga San Donà di Piave

Multi Service srl


Herr Paolo Grandin

Via Calnova 8/2
30027 San Donà di Piave

Itali


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Buon giorno,
siamo un'azienda semplice e dinamica del Nord-Est dell'Italia che si occupa della vendita di macchinari per la lavorazione del legno, usati - revisionati - nuovi, ricambi ed accessori.
Siamo a Vostra disposizione.
Cordiali Saluti

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4243778.jpg
TEKNO TEKNO ND 2000RMARRJE E MAKINAVE TOR BORING 2000 - FDT BIESSE TECHNO NEW 2000 - FDT
më shumë »
4243772.jpg
BIESSE TECHNO 7 MAKINA shpuese BIESSE TECHNO 7
më shumë »
4243701.jpg
MAKINA shpuese e butë Morbidelli Maxima
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Multi Service srl

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .