Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
DS Praha s.r.o nga Prag:

For sale lathe TOS - SN 71B/1500 after overhoul - Euro 21.500,-
location in Prag 5

Herr ludvik Dobos
krizova 1018/6
15000 Prag
Republika Çeke


informacione të mëtejshme ligjore

DS Praha s.r.o

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
shtypi hidraulike
shtypi hidraulike ONAPRES EOd 15-2,5-AQ

Press is dismantlink in our warehouse- we have video -very good condition 88ycxw3 ...

torno Universal
torno Universal TOS Trencin SN 71B/1500

lathe after overhoul in 2019 9bxop9g ...

qendra e panxhar 1000 mm
qendra e panxhar 1000 mm TOS Hostivar BUA 31-1000

váha stroje 4800kg, Bi7qdzg9o3 ...

Dërgoni kërkesën për DS Praha s.r.o:
më shumë listings & makineri në ofertë:
shtypi hidraulike ONAPRES EOd 15-2,5-AQ

Press is dismantlink in our warehouse- we have video -very good condition 88ycxw3......


torno Universal TOS Trencin SN 71B/1500

lathe after overhoul in 2019 9bxop9g......


qendra e panxhar 1000 mm TOS Hostivar BUA 31-1000

váha stroje 4800kg, Bi7qdzg9o3......


torno Universal TOS Trencin SU 40/2000

swing over bed 400mm swing over cross slide - 220 mm distance between centres 2000mm weight of machine - 2500 kg Bjxlmjs0cx......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153