Profili i Dealer

DS Praha s.r.o nga Prag

DS Praha s.r.o


Herr ludvik Dobos

krizova 1018/6
15000 Prag

Republika Çeke


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


For sale lathe TOS - SN 71B/1500 after overhoul - Euro 21.500,-
location in Prag 5

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4148038.jpg
makine mulliri cantilever TOS Olomouc -CZ FGSQ 32 CNC B
më shumë »
4143358.jpg
slotting Machine Rusian 7 M 430
më shumë »
4143346.jpg
shpimi radial -ram 1600 mm -Pjesa 5 Rusian 2 M 55
më shumë »
Dërgoni kërkesën për DS Praha s.r.o

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Makinat e përdorura në kategoritë e
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .