Profili i Dealer

Quantec nga Kyiv

Quantec


Herr Mykola Kryvetskyi

Krasnotkackaya str. 94
02094 Kyiv

Ukrainë


numrin e telefonit Trego


We are Ukrainian producer of CNC plasma cutting machines. We produce machines both with stepper and servo motors.
As power sources in our machines we use Hypertherm and Kjellberg machines.

Our standard are machines with cutting area from 1500*3000 u to 2000*6000, but for your request can be done another dimensions.

We have a lot of options and always develope new one.

Quantec
Dërgoni kërkesën për Quantec

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Makinat e përdorura në kategoritë e
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .