Profili i Dealer

Used From Russia nga Yekaterinburg

Used From Russia


Herr Alexander Toporkov

Tokarei 24
620002 Yekaterinburg

Rusi


numrin e telefonit Trego


UFR /USED FROM RUSSIA/

UFR is the international trader and auction broker of used equipment and machinery.
We have established ourselves as the reliable partner and supplier of used equipment worldwide.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4233346.jpg
TESTERI MULTILEVEL Cencorp PMJ ML-Tester
më shumë »
4233341.jpg
Zgjidh dhe vendosni kundërvënës të shpejtë të komponentëve PHILIPS Assembleon FCM
më shumë »
4287398.jpg
transportues T Machinery TM PZF 05/P3
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Used From Russia

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .