Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Used From Russia nga Yekaterinburg:

UFR /USED FROM RUSSIA/

UFR is the international trader and auction broker of used equipment and machinery.
We have established ourselves as the reliable partner and supplier of used equipment worldwide.

Herr Alexander Toporkov
Tokarei 24
620002 Yekaterinburg
Rusi


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
platformë e derdhur për produktet LED
platformë e derdhur për produktet LED ASM Pacific Technology IDEAL

Small lot high-mix molding platform for LED products. Good condition. Delivery to any country. Detailed information and photos are on reques ...

Qendra e Gdhendjes dhe Mullirit
Qendra e Gdhendjes dhe Mullirit DATRON M8

Condition is very good. Delivery to any country. 2rktsy ...

Makinë kafazesh
Makinë kafazesh SCHNELL Formula 12HS C.C.O.

Condition is good. Delivery to any country. Npt0z ...

Dërgoni kërkesën për Used From Russia:
më shumë listings & makineri në ofertë:
platformë e derdhur për produktet LED ASM Pacific Technology IDEAL

Small lot high-mix molding platform for LED products. Good condition. Delivery to any country. Detailed information and photos are on request. Bwvftop......


Qendra e Gdhendjes dhe Mullirit DATRON M8

Condition is very good. Delivery to any country. 2rktsy......


Makinë kafazesh SCHNELL Formula 12HS C.C.O.

Condition is good. Delivery to any country. Npt0z......


Makinë për saldimin e tubave plastikë FIAB 1413 HPS

Delivery to any country. I9d00ut......


Gjenerator mikroturbine Capstone 65-ICHP

Capstone gas turbines Capstone 65 ICHP microturbine generator for sale. Year of manufacture - 2011 Bfx2r2fjzd Condition - good (subject to inspection) Details and photos on request......


Laser makinë saldim FIAB 917

Delivery to any country. Condition is good. W9qql7b9......


Sistemi industrial i rrezeve X North Star Imaging NSI X25

For sale universal X-ray imaging system for computer tomography. Industrial X-ray system NSI X25. Very good condition. Delivery to any country. Detailed information and photos are ......


TBM-të e mërzitshme të tunelit horizontale Atlas Copco L2C Rocket Boomer

L2C Rocket Boomer for sale. Condition on a photos. Delivery to any country. Detailed information and photos are on request. Dshedugys......


Rig Horizontal Drilling ATLAS COPCO BOLTEC LC

Condition on a photos. Delivery to any country. Detailed information and photos are on request. Bh8mb33xuv......


Pajisjet e shpimit Robbins HDD UNI 220x240

HDD UNI 220x240 (Robbins HDD) horizontal drillin rig fo sale. Condition is good. Detailed information on request. Bh8ovbuzjm......


Linja e prodhimit të radiatorit të aluminit Oskar Frech GmbH DAK 1100-112

Aluminum radiator production line (We have 3 complex for sale). Good condition. Price with big discount. Delivery to any country. Detailed information and photos are on request. Nx......


Makinë e zbukuruar Sulzer Textil G6300

Delivery to any country. 12 pcs are available for sale. B2gcgr8t......


Makinë tërheqëse sektoriale Benninger SUPERTRONIC

Delivery to any country. Bicnnoiyox......


Motori i aviacionit Rolls-Royce RB211

Aviation engine Type RB 211 Bic0cffqrf Factory (serial) number 51293 Engine Configuration 884-17 Last repair date (Shop visit) 06/27/2016 Rolls-Royce Repair Plant Number of hours a......


Gjenerator mikroturbine Capstone C 1000

We have for sale C1000 spare parts (turbines and other): One C200 turbine is new, zero hours. Other 4 pcs C200 turbines about 50,000 hours (they were install and worked in other po......


Vrimë stërvitjeje sipërfaqësore Atlas Copco DML

For sale two drill rigs Atlas Copco DML HP in good condition. Delivery to any country. Detailed information and photos are on request. B3sphs0i......


Linja e plotë e prodhimit të meshës Forma Makina wafer production line

Full line Forma Makina for sale. Good condition. Delivery to any country. Detailed information and photos are on request. Biu98u8hrv......


Linja e paketimit NIAGARA packing

Complete vertical packing line NIAGARA for sale. Now working with Forma Makina wafer production line (for sale too) Un02ker7......


Pompë pistoni me pistona sferike Parker F2 70/35 R

Delivery to any country. I3ezgtj......


Valvulat ajrore të shpimit REXROTH HD-2-LX CONTROLAIR

Delivery to any country. Bixrrulqxo......


Gjenerator nafte FG Wilson P550

Generator is on a car chassis. Delivery to any country. Vs7k93......


Screener McCloskey S130 3DT

Delivery to any country. Xlbi0......


Wire Bending makine MEP Focus 12

Delivery to any country. W93obbnh......


spektromatës AMETEK SPECTRO MAXx LMD04

Delivery to any country. Gwcrzo......


Bonder teli F&K Delvotec 6400

Good condition. Delivery to any country. Detailed information and photos are on request Ems0bi99q......


46 anzeigen
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153