Profili i Dealer

AM TRADING ENT LTD nga BB2 2QH / BLACKBURN

AM TRADING ENT LTD


Herr Bash Ahmed

UNIT GRIFFIN MILL, AMBERLEY STREET 3A
BB2 2QH / BLACKBURN

Mbretëria e Bashkuar


numrin e telefonit Trego


AM TRADING IS A UK REGISATERED COMPANY THAT STARTED IN NOV 2015 AND HAS BEEN SUCCESSFULLY RUNNING IN THE WAREHOUSE & STORAGE SECTOR PROVIDING A SERVICE TO A WIDE RANGE OF CLIENTS NATIONALLY.

Dërgoni kërkesën për AM TRADING ENT LTD

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .