Profili i Dealer

Wombacher Maschinenhandel nga Johannesberg

Wombacher Maschinenhandel


Herr Mario Wombacher

Kapellenstraße 39
63867 Johannesberg

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Wombacher Maschinenhandel
Mario Wombacher
Kapellenstraße 39
63867 Johannesberg

USt-IdNr.: DE200206590

Weltweiter Handel mit gebrauchten Bogenoffsetdruckmaschinen (Heidelberg,KBA,manroland,Komori)
Weltweiter Handel mit gebrauchten Stanzmaschinen (Bobst)

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4263651.jpg
Shtypi punues Bobst Bobst SP 102 E
më shumë »
4142131.jpg
Bobsleigh Bobst SP 102 CER
më shumë »
4142128.jpg
Bobsleigh Bobst SP 142 CER MATIC
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Wombacher Maschinenhandel

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4263651.jpg
Shtypi punues Bobst Bobst SP 102 E
më shumë »
4142131.jpg
Bobsleigh Bobst SP 102 CER
më shumë »
4142128.jpg
Bobsleigh Bobst SP 142 CER MATIC
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .