Profili i Dealer

Lessunia-tech s.r.o. nga Praha 3

Lessunia-tech s.r.o.


Herr Zdeněk Kopec

Jičínská 226/17
13000 Praha 3

Republika Çeke


numrin e telefonit Trego


Nákup a prodej použitých strojů

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4262406.jpg
Linja e plotë e paletës OMEV Italy OMEV
më shumë »
4237744.jpg
kompresor Atlas Copco GA90 + GA 90 VSD
më shumë »
4233698.jpg
planer thërrmohet TOS Svitavy -CZ P23 Profil
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Lessunia-tech s.r.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .