Profili i Dealer

Pasec NV nga MALLE

Pasec NV


Herr Ivan Segers

Industrieweg 19
2390 MALLE

Belgjikë


numrin e telefonit Trego


Fabrikant van maatpallets en houten kisten.

PASEC is een onderdeel van Pooling Partners en is al ruim 60 jaar uw industriële partner voor het vervaardigen van een uitgebreid gamma houten palletten, kisten en kratten.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4139424.jpg
Linja e prodhimit të paletës Corali Corali
më shumë »
4139633.jpg
Linja e prodhimit të paletës Corali Corali
më shumë »
4224403.jpg
Sistemi i nxjerrjes Pluhuri Holtrop en Jansma
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Pasec NV

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .