Profili i Dealer

Pak Automation nga Dublin

Pak Automation


Herr Michael McHugh

UNit Lower Rd 3
Dublin

Irlandë


numrin e telefonit Trego


Packaging Systems and Automation Solutions Provider - established in 1983 - Manufcaturing Bespoke Solutions for Industry - Clients in every Industry Sector including Food, Pharma, Life Science, Medical Device, Fulldfillment, Logistics and more.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4139004.jpg
Kemutec Sifter Kemutec K800
më shumë »
4138976.jpg
6 Robot Industriale Aksi ABB IRB2000
më shumë »
4138967.jpg
Palotizim Robot Kawasaki FD050N
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Pak Automation

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4139004.jpg
Kemutec Sifter Kemutec K800
më shumë »
4138976.jpg
6 Robot Industriale Aksi ABB IRB2000
më shumë »
4138967.jpg
Palotizim Robot Kawasaki FD050N
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .