Profili i Dealer

Calverton nga Goczałkowice-Zdrój

Calverton


Herr Krzysztof Szadurski

Borowinowa 25
43-230 Goczałkowice-Zdrój

Poloni


numrin e telefonit Trego


Szadurski Krzysztof

Firma:

Calverton Sp. z o.o.
ul. Borowinowa 25
43-230 Goczałkowice-Zdrój

Firma zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą ekstruzji folii oraz termoformowania.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4148168.jpg
Nxjerrje Vdes
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Calverton

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4148168.jpg
Nxjerrje Vdes
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .