Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

GŁUCHOWSKI ENTERPRISE INTERNATIONAL PARTNERSHIP MACIEJ GŁUCHOWSKI

GŁUCHOWSKI ENTERPRISE INTERNATIONAL PARTNERSHIP MACIEJ GŁUCHOWSKI nga Gliwice:

Firma Głuchowski oferuje urządzenia do obróbki wibrosciernej.

Herr Maciej Głuchowski
ŁÓDZKA 32
44164 Gliwice
Poloni


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Kromas VE Ndarës vibruese
Kromas VE Ndarës vibruese Kromas VE 50

Vibrating separator for separating parts and media. Gcxyxtf It has got 20 mm separating screen. ...

Rosler R 260 EURO - Vibrator rrotullues
Rosler R 260 EURO - Vibrator rrotullues Rösler R 260 EURO

Rotary vibrator type Rosler R 260 EURO. It has got switch unit,dosing pump, separation screen (diameter 19 mm and 20 mm),pneumatic separatio ...

Dërgoni kërkesën për GŁUCHOWSKI ENTERPRISE INTERNATIONAL PARTNERSHIP MACIEJ GŁUCHOWSKI:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Kromas VE Ndarës vibruese Kromas VE 50

Vibrating separator for separating parts and media. Gcxyxtf It has got 20 mm separating screen.......


Rosler R 260 EURO - Vibrator rrotullues Rösler R 260 EURO

Rotary vibrator type Rosler R 260 EURO. It has got switch unit,dosing pump, separation screen (diameter 19 mm and 20 mm),pneumatic separation flap, N0gb7......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153