Profili i Dealer

R. Thomas VVH GmbH nga Berlin

R. Thomas VVH GmbH


Herr Rudolf Thomas

Holbeinstr. 69A
12205 Berlin

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Rudolf Thomas VVH GmbH
Geschäftsführer: Herr Rudolf Thomas

Holbeinstr. 69 A
D-12205 Berlin
Germany

Thomas Maschinenhandel is a trader for second hand machines with more than 30 years experience. We are active worldwide.

In the paper converting industry we are buying/selling:

Machines for the lever arch file industry
Rotogravure and flexo printing presses
Equipment for the flexible packaging industry
Bookbinding machines
Envelope making machines
Paper machines and Paper converting machines
Any special machines for the paper converting
and printing industry

In the food & beverage industry we are buying/selling:

Tetra Pak filling machinery and packaging machines

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4138115.jpg
makinë prerja Polar 115 EM
më shumë »
4137704.jpg
Saddle rrobaqepës Hohner HSB 8000
më shumë »
Dërgoni kërkesën për R. Thomas VVH GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4138115.jpg
makinë prerja Polar 115 EM
më shumë »
4137704.jpg
Saddle rrobaqepës Hohner HSB 8000
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .