Profili i Dealer

SAPEM INVEST nga Korolev

SAPEM INVEST


Herr Alexey Gorbachevskiy

Pionerskaya 4
141074 Korolev

Rusi


numrin e telefonit Trego


Компания SAPEM-INVEST создана в 1991 году. Поставляет деревообрабатывающее оборудование для производства мебели. Восстанавливаем и реализуем станки бывшие в употреблении.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4139108.jpg
Makinë furçuese dhe bluarëse MB Maschinenbau Roba Tech DI/1300
më shumë »
4138228.jpg
Makinë për fytyrën e buzëve IMA ADVANTAGE 5616
më shumë »
4138206.jpg
Makinë për fytyrën e buzëve IMA NOVIMAT CONCEPT R 1525
më shumë »
Dërgoni kërkesën për SAPEM INVEST

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .