Profili i Dealer

Cosmica UAB nga Kaunas

Cosmica UAB


Herr Paulius Bitinaitis

H.irO. Minkovsiu 87
46222 Kaunas

Lituani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


UAB Cosmica is a leading industrial equipment fabricator. Since it’s foundation in 1994 company provides a dedicated design and manufacturing service for a variety of industries.

Cosmica occupies an area of more than 27000m² and has the capacity of 500 tons of equipment per year. There are about 70 employees working in Cosmica.

Company possesses 5500m² pressure vessel and piping production workshop, 160m² surface treatment workshop, 250m² coating workshop. Finished products are stored in 4400m² outside storage area.

Among many certifications company is certified according to EN ISO 9001, EN ISO 3834-3, AD2000-Merkblatt HP0, HP100R

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4137575.jpg
ESAB Bum kolona e kullës së saldimit ESAB
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Cosmica UAB

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4137575.jpg
ESAB Bum kolona e kullës së saldimit ESAB
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .