Profili i Dealer

Handwerkstechnik Dirk Hildebrandt nga Berlin

Handwerkstechnik Dirk Hildebrandt


Herr Dirk Hildebrandt

Fontanestraße 54
13158 Berlin

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Handwerkstechnik
Dirk Hildebrandt
Fontanestraße 54
13158 Berlin
Deutschland
Telefon: 03303 537290
Umsatzsteuer-Identifikationsnummer: DE 218798069
Die Mehrwertsteuer wird auf meinen Rechnungen separat ausgewiesen.

Die Firma Handwerkstechnik Dirk Hildebrandt wurde 1975 als Meisterbetrieb gegründet und verfügt über langjährige Erfahrung im Kauf und Verkauf von gebrauchten Maschinen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4281085.jpg
Maska e saldimit me sistemin e mbrojtjes së frymëmarrjes të fryrë 3M Speedglas 9100 FX Air Adflo Automatikschweißmaske Schweißschutzhelm
më shumë »
4281078.jpg
Spërkatës me bojëra pa ajër Spërkatës me bojë Graco Monark Druckluft Kolbenpumpe Airless
më shumë »
4281071.jpg
cilindër PASTRIMIN IMI Norgreen RA/8100/350UF+H Druckluftzylinder
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Handwerkstechnik Dirk Hildebrandt

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
29 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .