Profili i Dealer

Surfatec Jedrzej Gorczynski nga Bielawa

Surfatec Jedrzej Gorczynski


Herr Jedrzej Gorczynski

Wolnosci 24
58-260 Bielawa

Poloni


numrin e telefonit Trego


Wir sind seit ueber 10 Jahren Maschinenhaendler im Bereich Metallbearbeitung, Oberflaechenbehandlung Drahtverarbeitungsaschinen und Abfuelltechnik in Lebensmittelbereich.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4136935.jpg
elektrodë bimësh anodizuese alumini Surtec OES
më shumë »
4140059.jpg
Njësia CIP 2 x 2500 L Prodhuesi: SAP SAP
më shumë »
4137048.jpg
Makinat dredha-dredha pranverore 8 copë.Prodhimi Wafios, R.Herckelbout&Fils, OMD TC-01, PR-8, TC-60, 10B,RT-3,OMD SG2/SG4
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Surfatec Jedrzej Gorczynski

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4136935.jpg
elektrodë bimësh anodizuese alumini Surtec OES
më shumë »
4140059.jpg
Njësia CIP 2 x 2500 L Prodhuesi: SAP SAP
më shumë »
4137048.jpg
Makinat dredha-dredha pranverore 8 copë.Prodhimi Wafios, R.Herckelbout&Fils, OMD TC-01, PR-8, TC-60, 10B,RT-3,OMD SG2/SG4
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .