Profili i Dealer

ARIMA nga Wrocław

ARIMA


Herr Mateusz Spruch

Piołunowa 11
54-530 Wrocław

Poloni


numrin e telefonit Trego


Our comapny specializing in major reparations and modernization of multispindle and singlepindel (Swiss type and horizontal) automatic lathe . We have a professional experience which we gained during many years of working for „Automatic Lathe Factory” (FAT WROCŁAW). FAT WROCŁAW Factory had a license to produce multispindle automatic lathe of GILDEMEISTER company form GERMANY and that helped us to learn them well.
In 16 years of our history we have realized a lot of CNC modernizations of conventional multispindle automatic lathe (e.g. SCHUTTE GILDEMESITER TORNOS) what gave us a lot of know-how.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4138554.jpg
Torno tipike zvicerane TORNOS R16
më shumë »
Dërgoni kërkesën për ARIMA

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4138554.jpg
Torno tipike zvicerane TORNOS R16
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .