Profili i Dealer

Easy Composites nga Riga

Easy Composites


Herr Janis Pundurs

Komētas iela 12
1004 Riga

Letoni


numrin e telefonit Trego


We have wide experience with composite materials – theoretical knowledge and practical skills. Besides we are doing engineering and modelling in 3D environment for parts, assemblies, complex geometries and molds. In our projects we widely use CNC milling, Robotics and other cutting technologies.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Dërgoni kërkesën për Easy Composites

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Makinat e përdorura në kategoritë e
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .