Profili i Dealer

Four Side d.o.o. nga Ćićevac

Four Side d.o.o.


Herr Miljan Veljković

Karađorđeva 036A
37210 Ćićevac

Serbia


numrin e telefonit Trego


"Four Sides" is a four-sided planing company. The firm has been in the business for over 17 years.
The company started this business in 2002 as a service for the official company WEINIG.
In 2018, we started our own business, repairing and selling machines.
We are a fast growing company in this business, with a lot of experience from the past we were able to provide spare parts as well as service for our clients.

Dërgoni kërkesën për Four Side d.o.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Makinat e përdorura në kategoritë e
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .