Profili i Dealer

Michaels Consulting nga Ljung

Michaels Consulting


Frau Claudia Hohenstein

Mollaryd Lattorp 2
52495 Ljung

Suedi


numrin e telefonit Trego


Claudia Hohenstein
+ 46 (0) 31 799 9390
+ 46 (0) 72 854 10 73


Michaels Consulting
isofloc Skandinavia
VAT-Nummer: SE580630167601
Org.-Nummer: 580630-1676
Innehar F-skattebevis

Mollaryd Lättorp 1+2
S-52495 Ljung
+ 46 (0) 31 799 9399

Handel mit diversen Maschinen zur Holzbearbeitung und Einblasmaschinen für lose Dämmstoffe in der industriellen Fertigung im Holzrahmenbau wie auch der handwerklichen Dämmung.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4133619.jpg
Band profesional Saw WJ-BS 610 Weibert WJ-BS 610 Profi
më shumë »
4133588.jpg
Krehër. Formë pa / prestar WJ-SF3 Weibert WJ-SF3
më shumë »
4133241.jpg
Femfackkombi Weibert WJ-W7-32
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Michaels Consulting

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4133619.jpg
Band profesional Saw WJ-BS 610 Weibert WJ-BS 610 Profi
më shumë »
4133588.jpg
Krehër. Formë pa / prestar WJ-SF3 Weibert WJ-SF3
më shumë »
4133241.jpg
Femfackkombi Weibert WJ-W7-32
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .