Profili i Dealer

Water Jet Dido doo nga Doboj

Water Jet Dido doo


Herr Aleksandar Trajkovic

Nikole Tesle
74000 Doboj

Bosnja dhe Hercegovina


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Water Jet technology
-machines
-high pressure pumps
-spear parts
-service

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4136898.jpg
Pompat e presionit të lartë të presionit të ujit AccuStream and KMT AccuStream and KMT
më shumë »
4136885.jpg
Waterjet Prerje Machine Water Jet Sweden NC 2010
më shumë »
4136354.jpg
Waterjet Prerje Machine Water Jet Sweden NC 3000 D
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Water Jet Dido doo

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .