Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Water Jet Dido doo nga Doboj:

Water Jet technology
-machines
-high pressure pumps
-spear parts
-service

Herr Aleksandar Trajkovic
Nikole Tesle bb
74000 Doboj
Bosnja dhe Hercegovina


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Waterjet Prerje Machine
Waterjet Prerje Machine Water Jet Sweden NC 4020

Cutting area 4000 x 2000 mm Number of Heads: 4 Operating hours: approx.6000 Working hours Ultra High Pressure pump is not included in the pr ...

Waterjet Prerje Machine
Waterjet Prerje Machine Water Jet Sweden NC 2010

Cutting area 2000 x 1000 mm Number of Heads: 2 (possibillity 2 more on beam ) Ultra High Pressure pump is not included in the price. We offe ...

Pompat e presionit të lartë të presionit të ujit
Pompat e presionit të lartë të presionit të ujit AccuStream and KMT AccuStream and KMT

the following pumps are for sale: Bft92zvlgc 1-ASSY:HYPRECISION 60S 400V 50HZ SS AC CE 2000 hours 2-ASSY:HYPRECISION 75S 400V 50HZ SS AC ...

Dërgoni kërkesën për Water Jet Dido doo:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Waterjet Prerje Machine Water Jet Sweden NC 4020

Cutting area 4000 x 2000 mm Number of Heads: 4 Operating hours: approx.6000 Working hours Ultra High Pressure pump is not included in the price. We offer a wide range of pump optio......


Waterjet Prerje Machine Water Jet Sweden NC 2010

Cutting area 2000 x 1000 mm Number of Heads: 2 (possibillity 2 more on beam ) Ultra High Pressure pump is not included in the price. We offer a wide range of pump options from KMT ......


Pompat e presionit të lartë të presionit të ujit AccuStream and KMT AccuStream and KMT

the following pumps are for sale: Bft92zvlgc 1-ASSY:HYPRECISION 60S 400V 50HZ SS AC CE 2000 hours 2-ASSY:HYPRECISION 75S 400V 50HZ SS AC CE 5000 hours 3-ASSY:HYPRECISION 75S 40......


UJIT JET Water Jet Sweden NC 3520 D

Cutting area 3500 x 2000 mm Number of Heads: 2 Operating hours: approx.10 000 Working hours Ultra High Pressure pump is ncluded in the price. AccuStream Abrasive supply system: Pre......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153