Profili i Dealer

Valmatrading GmbH nga Villach

Valmatrading GmbH


Frau Aziza Hrnijc

Hans Gasser Platz 6B
9500 Villach

Austri


numrin e telefonit Trego


Handel mit Gebrauchtmaschinen für Metallbearbeitung und Maschinenservice
Trading with used machineries for metalworking and machinery service and maintenance

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4276752.jpg
Shtypni frenën LVD të tipit PPEB 250/40 LVD PPEB 250/40
më shumë »
4263728.jpg
Shtypi mekanik C-Frame IMS 100 ton IMS P 100 RE
më shumë »
4263599.jpg
Shtypi mekanik me vijë ushqyese MANZONI 630 ton with Feeder Line SARONNI 2 MR
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Valmatrading GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .